Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżaprawo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Radca Prawny

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Zastępstwo procesowe klientów przed sądami powszechnymi oraz organami egzekucyjnymi,
  • Sporządzanie pism procesowych i współudział w ustalaniu strategii procesowej,
  • Obsługa spraw w postępowaniu egzekucyjnym,
  • Współpraca z sądami i kancelariami komorniczymi, w tym monitoring prowadzonych spraw,
  • Rejestrowanie w systemie operacyjnym czynności podejmowanych w toku postępowań sądowych i egzekucyjnych,
  • Udzielanie wewnętrznych porad prawnych w zakresie stosowania przepisów prawa dotyczących prowadzonej obsługi.

Wymagania

Wymagania:

  • Tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata,
  • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów kodeksu postępowania cywilnego i kodeksu cywilnego,
  • Dobra obsługa pakietu MS Office oraz systemu informacji prawnej LEX,
  • Dobra organizacja pracy, w tym terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Samodzielność, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • Umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Stałą i długofalową współpracę,
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach,
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole,
  • System premiowy