Oferta opublikowana10.05.2024
Oferta wygasa05.07.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko QA Engineer

Obowiązki

Twoje zadania:

  • Projektowanie i rozwój testów automatycznych aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami, uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
  • Prowadzenie testów funkcjonalnych nowych zmian przed przekazaniem do testów biznesowych
  • Analiza błędów aplikacji
  • Projektowania i implementowania efektywnej strategii testów automatycznych

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu/wdrażaniu systemów informatycznych (na stanowisku analityk, tester)
  • Co najmniej podstawowa znajomość jednego z języków programowania C++; Java; C#, Python
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Znajomość narzędzi i praktyk automatyzacji testów np.:
    • Frameworka(Biblioteki) Selenium WebDriver
    • Frameworka BDD JBehave
    • JUnit
    • Wzorców projektowych i dobrych praktyk dla testów automatycznych
    • REST API, JSON
    • Git
  • Umiejętność projektowania i implementowania efektywnej strategii testów automatycznych (piramida testów – testy jednostkowe, integracyjne, testy modułów, testy automatyczne UI)
  • Znajomość zasad testowania oprogramowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole, skrupulatności, samodzielność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Elastyczny czas pracy.
  • Szkolenia i kursy językowe
  • Pracę w przyjaznym środowisku