Praca - Młodszy Koordynator Projektów Budowlanych w Polsce

Krapkowice
Oferta opublikowana20.05.2024
Oferta wygasa15.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo, kadra zarządzająca
Rodzaj stanowiskakierownik / koordynator

Wstęp

  • ISDM Solutions Sp. z o.o jest nowoczesna organizacją, stworzoną z pasji do ciągłego rozwoju członków zespołu połączonego z budowaniem sukcesu spółki. Zmiana branży, chęć zdobycia nowych doświadczeń zawodowych, poprawy jakości życia każdego kandydata jest traktowana przez nas z ogromną powagą. Szkolenie i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych przez potencjalnych kandydatów jest dla nas kluczowe. Firmą usługowa delegując członka zespołu dba o jakość jego zakwaterowania i transportu na w miejsce wykonywania usługi. Pracujemy w Polsce i zagranicą, delegując również pracowników z poza UE dając możliwość rozwoju każdemu.

Obowiązki

  • Organizacja pracy oddziału
  • Spotkania z Klientami, prowadzenie koordynacji na budowach
  • Nadzór nad wydajnością pracowników własnych i podwykonawcy
  • Rozliczanie czasy pracy podległych pracowników
  • Nadzór nad ilością zużytych materiałów, zamówienia materiałowe
  • Pilnowanie terminów pośrednich i końcowych
  • Koordynacja prac, planowanie
  • Prowadzenie dokumentacji budowy według przyjętych procedur

Wymagania

  • doświadczenie w branży przemysłowej lub budownictwie
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / Umowa B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i dokształcania w najlepszych ośrodkach szkoleniowych
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych oraz emerytalnych
  • Zakwaterowanie, niezbędne narzędzia do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z posiadaną wiedzą i umiejętnościami

Dodatkowe informacje

  • Jeśli jesteś doświadczony i gotowy do współpracy prześlij swoją aplikację na nasz adres mailowy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1