Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Montażysta

Obowiązki

Zakres zadań:

  • Obsługa konwencjonalnych i sterowanych numerycznie maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie zapisów w dokumentacji produkcyjnej
  • Prowadzenie regularnych przeglądów stanowiskowych
  • Bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń - czystość, stan techniczny
  • Odczyt i kontrola parametrów procesowych, nadzór nad jakością produktu zgodnie ze specyfikacją
  • Kontrola procesu pod kątem prawidłowego zużycia surowców i materiałów produkcyjnych
  • Diagnozowanie problemów technicznych

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania instrukcji i rysunku technicznego
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
  • Udział w ciekawych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną i inne benefity