Oferta opublikowana17.05.2024
Oferta wygasa11.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Twój zakres obowiązków

  • praca w restauracji a’la carte
  • obsługa gości indywidualnych i grup

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość branży gastronomicznej
  • pracowitość i poczucie estetyki
  • osoba pozytywna, uśmiechnięta, z wysoką kulturą osobistą
  • doskonała znajomość obsługi klienta i sugestywnej sprzedaży
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • miłe usposobienie i chęć współpracy z ludźmi
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • doświadczenie w pracy
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • pracę w miłym, młodym, otwartym i dynamicznym zespole
  • pracę w systemie zmianowym, weekendy i święta
  • prowadzimy szkolenia pozwalające podnieść kwalifikacje zawodowe – Sommelierskie, Baristyczne, Kelnerskie, Barmańskie
  • organizowane są spotkania integracyjne dla pracowników
  • nauka pracy przy dużych konferencjach
  • możliwość korzystania z usług w Sieci Hoteli Arche z rabatem pracowniczym
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności kandydata
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1