Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżabhp / ochrona środowiska / rolnictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inspektor BHP

Obowiązki

Obowiązki na tym stanowisku:

- przeszkolenie pracowników i doradztwo na rzecz kadry menedżerskiej w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,

- stałe monitorowanie procesów produkcyjnych pod kątem wystąpienia możliwych czynników szkodliwości i wypadków przy pracy,

- opracowywanie procedur, wniosków i zaleceń w celu zapobiegania powyższym,

- czuwanie nad zgodnością procesów produkcyjnych z prawem pracy i pozostałymi przepisami,

- nadzorowanie kalendarza wymaganych szkoleń BHP.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego kierunkowego,

- znajomości przepisów BHP i kodeksu pracy,

- doskonałej znajomości obsługi komputera,

- znakomitej organizacji pracy,

- skrupulatności, samodzielności, otwartości na zmiany.

Oferujemy

Co oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- wsparcie zespołu,

- benefity.