Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Fotograf

Obowiązki

Zakres zadań:

  • wykonywanie i retusz zdjęć produktowych,
  • przygotowywanie zdjęć w oparciu o zautomatyzowane studio fotograficzne,
  • praca z aparatem marki Canon
  • bezpośrednia współpraca z klientem

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w fotografii biżuterii lub fotografii produktowej,
  • umiejętność retuszowania,
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych, min Adobe Photoshop, Adobe Illustrator,
  • estetyka, dbałość o szczegóły, skrupulatność,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • narzędzia pracy niezbędne do efektywnej pracy,
  • atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,