Asystent Projektanta Budowlanego

Konin
Oferta opublikowana13.05.2024
Oferta wygasa08.07.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent Projektanta Budowlanego

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • sporządzanie i wykonywanie dokumentacji technicznych konstrukcji (rysunkowych i opisowych) do projektów:
    • budowlanych
    • wykonawczych
    • warsztatowych
    • rozbiórek

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunek: Budownictwo
  • znajomość zagadnień konstrukcji żelbetowych i stalowych
  • dobra znajomość programów typu CAD i Office
  • mile widziane doświadczenie poparte pracą przy wykonywaniu i sporządzaniu dokumentacji projektowych
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość programów rodziny ABC, RM-WIN, AxisVM X4, Bocad

Oferujemy

Oferujemy:

  • praca w miłym zespole
  • ciekawą pracę przy projektowaniu konstrukcji obiektów
  • możliwość odbycia praktyki i zdobycia doświadczenia
  • dogodny dojazd do miejsca pracy