Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent geodety

Obowiązki

Obowiązki:

  • doświadczenie w zakresie wykonywania prac terenowych z zakresu 1 i 2
  • biegła znajomość oprogramowania Microstion oraz MK
  • biegła znajomość programów geodezyjnych
  • prawo jazdy kat. B i umiejętności praktyczne
  • chęć do pracy w delegacjach w trybie mieszanym delegacja / biuro

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • znajomość programu WinKalk, EWMapa,
  • znajomość programu AutoCAD,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stałą pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • praca na nowoczesnym sprzęcie (Leica, Geomax) i oprogramowaniu
  • karta Multisport
  • wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia, zaangażowania i posiadanych uprawnień zawodowych