ZASTĘPCA KOMENDANTA ODDZIAŁU WART CYWILNYCH

Potok
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 68-132 Potok, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: Do zadań Zastępcy Komendanta Oddziału Wart Cywilnych należy: 1. opracowanie do 25 każdego miesiąca "planu pełnienia służby ochronnej oddziału wart cywilnych na następny miesiąc i przedstawienie go do zatwierdzenia komendantowi oraz zapoznanie z nim wszystkich pracowników ochrony, 2. dbanie i zgłaszanie Komendatowi Oddziału Wart Cywilnych potrzeb w zakresie zabezpieczenia technicznego pełnienia służby ochronnej oraz wyposażenia wartowni i posterunków w sprzęt techniczny, 3. wykonywanie obowiązków Komendanta Oddziału Wart Cywilnych w razie jego nieobecności, 4. utrzymywanie współpracy w zakresie rozliczenia czasu pracy pracowników OWC z referentem (osobą funkcyjną ds. kadr w Składzie), 5. przeprowadzanie na polecenie komendanta, instruktaży dla wart i systematyczne kontrolowanie pełnienia służby ochronnej pełnionej przez dowódców wart i wartowników, 6. nadzorowanie prawidłowego wypełniania przez dowódców wart meldunków w książce meldunków Oddziału Wart Cywilnych, 7. Prowadzenie pojazdów w celach służbowych, kat. B prawa jazdy, 8. prowadzenie na polecenie Komendanta Oddziału Wart Cywilnych szkolenia pracowników ochrony i niezbędnej dokumentacji w tym zakresie, 9. Zastępcy Komendanta, pełniącemu obowiązki Komendanta lub dowódcy warty OWC, przysługują uprawnienia wynikające z tych obowiązków, 10. wykonywanie funkcji zgodnie z planem osiągnięcia gotowości do podjęcia działań, 11. wykonywanie zadań na stanowisku zgodnie z nadanym pracowniczym przydziałem mobilizacyjnym (w przypadku posiadania takiego przydziału) po mobilizacyjnym rozwinięciu Składu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 620 PLN

Opis wynagrodzenia: Miejsce pracy: Skład Potok. Praca w godzinach od 07:00-15:00 lub 08:00-08:00 (24 godziny). Umowa na okres próbny 3 miesiące.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: **Obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wiedza i przepisy z ustawy o ochronie osób i mienia. Uprawnienia do pracy na stanowisku kwalifikowanego pracownika ochrony. Uprawnienia do posiadania broni palnej. Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony. Aktualne badania dla kwalifikowanych pracowników ochrony.

Pracodawca

Nazwa: 4 Regionalna Baza Logistyczna Wrocław

Adres: 68-132 Potok, powiat: żarski, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny