Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Brukowa 46, 05-092 Łomianki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Sprzątanie powierzchni biurowo-socjalnych od poniedziałku do piątku. W soboty dyżur (4 godziny po południu).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 184

Wynagrodzenie brutto: od 5 220 do 5 300 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 16-24, soboty dyżur po południu 16-20

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 09.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: "OCHRONA JUWENTUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Poznańska 131A, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv