SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA KLIENTÓW

Włodawa
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Graniczna 6, 22-100 Włodawa, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Kontakt telefoniczny z klientami, przeprowadzenie ankiet w terenie, przekazywanie danych do biura. Kolportaż materiałów reklamowych, dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: inna

Wynagrodzenie brutto: od 27,7

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Komunikatywność, wysoka kultura osobista i poprawność językowa, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność

Pracodawca

Nazwa: Heban Energy

Adres: Graniczna 6, 22-100 Włodawa, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty: CV