PRACOWNIK SOCJALNY

Rzepin
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Plac Ratuszowy 1, 69-110 Rzepin, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: https://rzepin.naszops.pl/bip/nabor-pracownikow/n,dyrektor-osrodka-pomocy-spolecznej-w-rzepinie-oglasza-nabor-na-stanowisko-pracownika-socjalnego-2

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : https://rzepin.naszops.pl/n,dyrektor-osrodka-pomocy-spolecznej-w-rzepinie-oglasza-nabor-na-stanowisko-pracownika-socjalnego lub studia podyplomowe na kierunku praca socjalna lub w zakresie pracy socjalnej lub posiada dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie

Pracodawca

Nazwa: Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzepinie

Adres: Plac Ratuszowy 1, 69-110 Rzepin, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.