Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Nowodworska 91a, 54-438 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Do zakresu zadań pracownika zatrudnionego na w/w stanowisku należeć będzie m.in. dbanie o stan techniczny i bezpieczeństwo w budynku, w tym monitorowanie terminów przeglądów budynku i instalacji, zgłaszanie pracodawcy stwierdzonych nieprawidłowości i koniecznych prac przekraczających kompetencje konserwatora, usuwanie drobnych awarii, prowadzenie bieżących prac konserwacyjnych, obsługa wybranych sprzętów, obsługa magazynu, dbanie o teren zielony, otwieranie budynku od godziny 7.00, jazdy służbowe w sprawach technicznych, dostarczenia lub odbioru dokumentacji, itp. Godziny pracy 7:00 - 15:00. Praca na okres próbny: 1 - 3 miesiące, ewentualna kontynuacja umowy. Kontakt z pracodawcą: 713587854 lub Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 27.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: komunikacja i współpraca w zespole, kurs prawa jazdy kategorii B, konserwowanie i nieskomplikowane naprawy sprzetu elektrycznego

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy 1 rok, komunikacja i współpraca w zespole, kurs prawa jazdy kategorii B, konserwowanie i nieskomplikowane naprawy sprzetu elektrycznego dbanie o stan techniczny i bezpieczeństwo w budynku, monitorowanie terminów przeglądów budynku, otwieranie budynku, jazdy służbowe bieżące prace konserwacyj Mile widziane posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji G1/E

Pracodawca

Nazwa: NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "PRZYCHODNIA-NOWY DWÓR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

Adres: Nowodworska 91a, 54-438 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.