Prace pomocnicze w produkcji 1/2 etetu

Zabrze
Oferta opublikowana31.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Opis stanowiska

Obowiązki pracownika na tym stanowisku:
- przygotowanie stanowiska do pracy
- dostarczanie materiału na linię produkcyjną
- porządkowanie obszaru produkcji
- utrzymywanie porządku w przydzielonym obszarze
- wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- umiejętność pracy w grupie
- punktualność, dokładność

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) 1/2 etatu
- praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 11-15
- szkolenie stanowiskowe
- dodatkowy pakiet prywatnej opieki medycznej
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Aplikację proszę przesyłać przez Lento.

Proszę dołączyć do CV zapis "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w ZARYS International Group sp. z o. o. Produkcja sp. k. z siedzibą w Zabrzu (41-808) ul. Pod Borem 18 zgodnie z Ustawą Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; Dz.U. 2018 poz. 1000"