POMOCNICZY ROBOTNIK PRZEMYSŁOWY

Bydgoszcz
Oferta opublikowana07.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Inflancka 7, 85-776 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: obsługa maszyn, prace związane z przetwórstwem rybnym, przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 21.05.2024

Data zakończenia: 21.05.2026

Wymagania konieczne

Zawody: Pomocniczy robotnik przemysłowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: zdolności manualne, obsługa maszyn

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 2

Inne wymagania: mile widziane 2-3 miesiące doświadczenia zawodowego dobry kondycja fizyczna, gotowość do pracy w przetwórstwie rybnym, w warunkach zmiennych temperatur i wilgoci oraz w międzynarodowym zespole

Pracodawca

Nazwa: Folkon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: Unii Lubelskiej 19 lok.205, 85-059 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: FOLKON Sp. z o.o, ul. Warszawska 25/II, 85-058 Bydgoszcz telefon kontaktowy 512-781-688 w godz. 8:00-16:00