Logopeda - praca w Centrum Terapii/Praga południe

Warszawa
Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżaedukacja / szkolenia

Opis oferty pracy

W związku z rozwojem poszukujemy do współpracy logopedy do Centrum Terapii znajdującego się na warszawskiej Pradze Południe.

Oferujemy:

*elastyczny grafik
*umowę B2B (działalność gospodarcza) lub umowę zlecenie
*pracę w miłym zespole, ciepłą i rodzinną atmosferę
*pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym gabinecie
*pełną obsługę kalendarza
*skuteczny marketing we współpracy z agencją
*możliwość rozszerzenia liczby dni

Obowiązki:
*prowadzenie konsultacji oraz terapii logopedycznych
*przygotowanie planów terapeutycznych i opinii logopedycznych

Mile widziane:
*doświadczenie zawodowe

Możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz. Aktualne CV prosimy przesyłać poprzez formularz kontaktowy.

Zapraszamy do współpracy! :)