Oferta opublikowana01.06.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżaedukacja / szkolenia

Opis oferty pracy

### Pasjonujesz się nauczaniem języka angielskiego?

Jeśli Twoją pasją jest nauczanie angielskiego i nieustannie poszukujesz nowych metod i narzędzi, dołącz do nas w szkole językowej JOKER! Praca z metodą Teddy Eddie oraz innymi innowacyjnymi programami może stać się Twoją codziennością.

### Kogo szukamy?

Szukamy osób, dla których nauczanie to nie tylko zawód, ale i pasja. Jeśli chcesz dzielić się swoją wiedzą i entuzjazmem z młodymi uczniami, jesteś osobą, której potrzebujemy.

### Jakie będą Twoje obowiązki?

Będziesz pracować z metodami Teddy Eddie, Savvy Ed, Edward's League i Jokermania, do których corocznie wdrażamy wielu nowych lektorów. Masz szansę dołączyć do naszego dynamicznego zespołu!

### Czy spełniasz nasze oczekiwania?

Jeżeli:
- lubisz pracę z ludźmi
- jesteś otwarty i komunikatywny
- pragniesz pracować w inspirującym i rozwijającym się środowisku

to prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy.

### Czego od Ciebie oczekujemy?

- Umiejętności komunikacyjne i dobrego podejścia do innych
- Entuzjazmu i pozytywnego nastawienia
- Zaangażowania i odpowiedzialności
- Punktualności
- Doświadczenie w nauczaniu będzie atutem, ale nie jest konieczne (zapewniamy szkolenie)

### Co oferujemy?

- Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojej dostępności
- Możliwość prowadzenia zajęć zarówno w szkole, jak i w przedszkolach
- Szansę na prowadzenie różnorodnych kursów specjalistycznych
- Obfitość materiałów dydaktycznych, eliminujących konieczność specjalnego przygotowania
- Szkolenie z metod Teddy Eddie, Savvy Ed, Edward's League oraz współpracę z Supervisorami metody w Polsce
- Bardzo dobre wynagrodzenie
- Indywidualnie dopasowaną ścieżkę kariery

### Dodatkowe korzyści

Jako początkujący lektor możesz liczyć na wsparcie Opiekuna Metody. Po opanowaniu metodologii możesz awansować i samemu stać się Opiekunem.

### Ścieżka kariery lektora

1. Rozwijaj swoją karierę, korzystając ze wsparcia doświadczonych kolegów oraz dodatkowych możliwości zarobku w naszym trójstopniowym systemie awansu.
2. Szukasz nowych perspektyw? Nasza ścieżka kariery zapewnia wsparcie merytoryczne, możliwość pracy zdalnej, dodatkowe zarobki oraz systematyczny rozwój zawodowy. Dołącz do grona wyjątkowych i nowoczesnych lektorów angielskiego!

### Jesteś gotowy na nowe wyzwanie?

Prześlij swoje aktualne CV oraz list motywacyjny w języku angielskim i dołącz do naszej drużyny już dziś!

Zobacz, jak pracujemy!

Gotowy, by rozpocząć nową przygodę? Czekamy na Twoje zgłoszenie!