KONSERWATOR

Wrocław
Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gen. Józefa Haukego-Bosaka 21, 50-447 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: 1. Prace budowlane wykonywane po awariach instalacji. 2. Usuwanie zniszczeń naturalnych lub spowodowanych wandalizmem. 3. Naprawa i uzupełnienie schodów, murów, tynków i powłok malarskich. 4. Naprawa okładzin ścian i posadzek. 5. Montaż tablic, uchwytów, półek, obrazów, luster itp. 6. Naprawa i regulacja stolarki oraz ślusarki okiennej i drzwiowej. 7. Naprawa i wymiana okuć stolarki oraz ślusarski okiennej i drzwiowej wraz zamkami i wkładkami. 8. Kontrola sprawności urządzeń i sprzętu szkolnego, 9. Naprawy mebli (szafek, biurek, ławek, krzeseł), wraz z wymianą uszkodzonych elementów, malowanie i lakierowanie. 10. Wykonywanie prac stolarskich stosunkowo w małym zakresie; półek, listew odbojowych, ramek do obrazów itp. 11. Montaż i demontaż mebli oraz innego wyposażenia. 12. Montaże i wymiany oraz regulacji samozamykaczy, blokad drzwiowych, mechanizmów okiennych. 13. Naprawa urządzeń sanitarno-kanalizacyjnych i sanitarnych w razie potrzeby. 14. Konserwator jest odpowiedzialny za oczyszczenie rur spustowych. 15. Codzienne sprzątanie całego terenu szkoły: a) zamiatanie chodnika od ulicy Worcella i terenu przyległego do budynku szkoły, b) sprzątanie boiska szkolnego od strony parkingu, c) koszenie trawy, d) odśnieżanie chodników i przejścia między szkołą a halą sportową w sezonie zimowym. Praca w godz.: 7.00-11.00. 0,5 etatu. Oferta dostepna w sali D, F. Kontakt z pracodawcą - osobisty, tel.: 71 798 69 33 w. 112, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 400 do 2 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe, staż pracy: 5 lat, dobra organizacja czasu pracy, sumienność, punktualność

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych

Adres: Gen. Józefa Haukego-Bosaka 21, 50-447 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -