KIEROWCA C+E

Kalisz
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie zespołu pojazdów ciężarowych zgodnie z ustawowo określonym wymiarem czasu pracy oraz wszelkie związane z tym czynności.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 750 PLN

Opis wynagrodzenia: Wymiar czasu pracy- inny. Praca odbywa sie w godzinach od 06:00 do 21:00, zgodnie z dopuszczalnym dziennym czasem pracy kierowcy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Data zakończenia: 01.08.2027

Wymagania konieczne

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C, Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: [Inne] : Kultura osobista, gotowosć uczenia się nowych rzeczy. Wymiar czasu pracy- inny. Praca odbywa sie w godzinach od 06:00 do 21:00, zgodnie z dopuszczalnym dziennm czasem pracy kierowcy. Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Staszica 47a, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.