Kasjer oraz Bileter/Animator

Władysławowo Praca Sezonowa
Oferta opublikowana01.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżasprzedaż i obsługa klienta
Dołącz do naszego zespołu w sezonie letnim (czerwiec-wrzesień) w naszym dmuchanym parku rozrywki we Władysławowie. Szukamy energicznych i przyjaznych osób na stanowisko Kasjera i biletera/animatora. Oferujemy elastyczne godziny pracy oraz pracę w wyjątkowym otoczeniu. Nie przegap szansy na ekscytującą pracę letnią.

Zakres zadań:
Zapewnienie bezpiecznej i przyjemnej zabawy Gości Sprzedaż/ sprawdzanie biletów wstępu
Udzielanie pomocy i obsługa Gości, udzielanie informacji na temat atrakcji Zapewnienie czystości i porządku na terenie Garden of Fun

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie
Kasjer - mile widziane doświadczenie na stanowisku kasjer/kasjer sprzedawca Rzetelność i uczciwość
Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym, umożliwiającym obsługę klientów zagranicznych
Mile widziany status studenta / ucznia powyżej 18 r.ż.

Oferujemy:
Umowę zlecenie na czas trwania projektu Niepowtarzalną atmosferę
Szkolenia i wsparcie na każdym etapie pracy w naszym projekcie
Możliwość rozwoju zawodowego i kontynuacji współpracy w kolejnych sezonach działania Garden Of Fun

Planowany termin rozpoczęcia pracy - czerwiec 2024

W tytule maila wpisz stanowisko pracy.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Ważne! Nie zapomnij zamieścić w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wonderful Lighting Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz

uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))