DYREKTOR DS.EKONOMICZNYCH

Świnoujście
Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kołłątaja 4, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: 1. Zarządzenie podległymi działami: księgowości,Zbytu, Zaopatrzenia, Administracyjnym. 2. Weryfikacja sprawozdań finansowych. 3. Sporządzanie taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków. 4. Sporządzanie sprawozdań dla Rady Nadzorczej. 5. Przygotowywanie analiz ekonomicznych do banków i innych instytucji. 6. Weryfikacja umów na dostarczenie wody i odpowadzenie ścieków. 7. Weryfikacja pism z zakresu działu Księgowości i działu zbytu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 10 800 PLN

Opis wynagrodzenia: Docelowo - 11 800 zł/miesięcznie

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 27.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Ekonomia, zarządzanie,finanse,rachunkowość i pokrewne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 6

Inne wymagania: Kandydaci na stanowisko Dyrektora ds. Ekonomicznych powinni posiadać: a)wykształcenie wyższe ekonomiczne ( tytuł magistra) , b)co najmniej 6 letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 3-letni staż na stanowisku kierowniczym, c)wiedzę w zakresie obowiązujących regulacji prawnych, w tym w szczególności: Ustawy o rachunkowości; Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych; Ustawy o podatku od towarów i usług. Okres zatrudnienia: Docelowo - umowa na czas nieokreślony. Praca w godzinach: 7:00 - 15:00

Pracodawca

Nazwa: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o w Świnoujściu

Adres: Kołłątaja 4, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Zgłoszenia kandydatów i proces wyboru/selekcji: 1. Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane w siedzibie Spółki , w sekretariacie. 2. Zgłoszenia należy składać w zaklejonej kopercie lub przesłać pocztą lub przesyłką kurierską z dopiskiem: Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Dyrektora ds. Ekonomicznych , do dnia 20.05.2024r. 3. W przypadku przesłania ofert pocztą lub pocztą kurierską decyduje data wpływu do Spółki. 4. Zgłoszenia kandydatów powinny zawierać: a) list motywacyjny i życiorys zawodowy (z podaniem adresu do korespondencji, adresu e-mailowego i telefonu kontaktowego), b) kserokopie dokumentów potwierdzających: ukończenie studiów wyższych, kwalifikacje zawodowe do zajmowanego stanowiska, dodatkowe umiejętności i kwalifikacje, które kandydat uważa za istotne. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kandydat może być zobowiązany do przedstawienia oryginałów lub urzędowo poświadczonych odpisów dokumentów. c) oświadczenie o: korzystaniu z pełni praw publicznych, posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, -braku prowadzenia postępowania przeciwko kandydatowi o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne, -zgodzie na przetwarzanie danych osobowych o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZWiK Sp. z o.o. w Świnoujściu moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla celów realizacji postępowania kwalifikacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019r. poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). 5.Zgłoszenia złożone po upływie terminu określonego dla ich przyjmowania, nie będą podlegały rozpatrzeniu, a kandydaci nie wezmą udziału w postępowaniu kwalifikacyjnym. Kandydaci, których zgłoszenia nie będą podlegały rozpatrzeniu, zostaną powiadomieni pisemnie lub telefonicznie, a złożone dokumenty im zwrócone. 6.Wybrani przez Zarząd Spółki, na podstawie pisemnych zgłoszeń kandydaci, wezmą udział w rozmowie kwalifikacyjnej, o terminie której, zostaną poinformowani (e-mailem lub telefonicznie). 7.Zarząd Spółki zastrzega sobie prawo zakończenia postępowania kwalifikacyjnego bez wyłonienia kandydata w każdym czasie, bez podania przyczyny. 8.Zgłoszenia kandydatów odrzucone lub pozostawione bez rozpatrzenia pozostaną w siedzibie Spółki .