Doświadczony Programista PHP - Praca w Sklepie Internetowym

Gdańsk
Oferta opublikowana01.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait
Stanowisko: Programista PHP (+ HTML, CSS, JS)
Lokalizacja: Gdańsk / Otomin
Typ zatrudnienia: Pełny etat, praca stacjonarna

Opis stanowiska
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży e-commerce, specjalizującą się w sprzedaży herbaty, kawy i akcesoriów herbacianych. W związku z rozwijaniem naszego sklepu internetowego, poszukujemy doświadczonego Programisty PHP, który dołączy do naszego zespołu IT. Idealny kandydat powinien posiadać solidne doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu stron internetowych oraz aplikacji webowych, korzystając z PHP, HTML, CSS i JavaScript.

Kluczowe obowiązki
  • Rozwój i utrzymanie sklepu internetowego oraz innych projektów webowych.
  • Pisanie czystego, skalowalnego kodu przy użyciu PHP oraz frameworka Laravel.
  • Integracja z zewnętrznymi systemami poprzez API.
  • Implementacja nowych funkcjonalności.
  • Praca w ścisłej współpracy z zespołami projektowymi i biznesowymi w celu realizacji celów firmy.
Wymagania
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako Programista PHP.
  • Biegła znajomość technologii webowych: PHP, HTML5, CSS3, JavaScript.
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Laravel jest bardzo mile widziane.
  • Znajomość systemów zarządzania bazami danych, takich jak MySQL.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
Oferujemy
Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
Możliwość pracy nad interesującymi projektami w rozwijającej się branży e-commerce.
Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

Jak aplikować
Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail. W temacie wiadomości proszę wpisać „Aplikacja na stanowisko Programista PHP”.