DORADCA ZAWODOWY

Wrocław
Oferta opublikowana29.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wybrzeże Juliusza Słowackiego 9, 50-413 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie grupowego i indywidualnego doradztwa zawodowego oraz informacji zawodowej dla młodzieży uczącej się, poszukującej pracy, absolwentów i osób bezrobotnych Organizowanie warsztatów z zakresu projektowania indywidualnych planów działania, udzielania informacji i porad o możliwościach kształcenia, szkolenia oraz o poszukiwanych zawodach i potrzebach rynku pracy. Przygotowania młodzieży do planowania kariery zawodowej poprzez tworzenie Portfolio oraz Indywidualnego Projektu Kariery. Organizowanie, koordynowanie i świadczenie usług poradnictwa zawodowego oraz informacji zawodowej dla młodzieży. Sporządzanie okresowych analiz i ocen realizacji programów z zakresu poradnictwa zawodowego, prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości z działalności MCIZ.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 29.02.2024

Data zakończenia: 31.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Uprawnienia: prawo jazdy kat.B (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 3

Inne wymagania: • wykształcenie wyższe (preferowane: doradztwo zawodowe, psychologia, pedagogika) • doświadczenie zawodowe • prawo jazdy kat. „B” • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel, Internet), • komunikatywność, zdyscyplinowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność.

Pracodawca

Nazwa: DWK OHP Wrocław...

Adres: Wybrzeże Juliusza Słowackiego 9, 50-413 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV,podanie o pracę