ANIMATOR

Jarosławiec
Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Uzdrowiskowa 15/7, 76-107 Jarosławiec, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Szukamy animatorów do prowadzenia: animacji dziecięcych animacji sportowych animacji scenicznych animatorów do prowadzenia zajęć fitness Zakres obowiązków: zabawa poprzez taniec umiejętność planowania inicjowanie i wdrażanie kreatywnych form spędzania czasu wolnego łatwość w prowadzeniu gier i zabaw dla dzieci, malowanie twarzy Wymagania: ukończony kurs wychowawcy kolonijnego zaangażowanie i chęć do pracy organizacja, punktualność, rzetelne wypełnianie obowiązków kultura osobista zdolności manualne pomysłowość, energiczność, pogoda ducha otwartość na ludzi, samodzielność, towarzyskość możliwość pracy również w weekendy kurs animatora będzie dodatkowym atutem mile widziane doświadczenie w pracy animatora w obiektach wypoczynkowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Pracodawca

Nazwa: PANORAMA MORSKA HARATYK LESZEK

Adres: Uzdrowiskowa 15/7, 76-107 Jarosławiec, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.