Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bellotiego 3b, 01-022 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: .

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.06.2024

Data zakończenia: 31.12.2028

Wymagania konieczne

Zawody: Nauczyciel akademicki – nauki społeczne (wymagany staż - lata: 5)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: - wykształcenie wyższe (ekonomia i finanse/socjologia)-stopień naukowy doktora nauk społecznych w dziedzinie ekonomia i finanse lub nauki socjologiczne, - co najmniej 5 letni staż pracy, - dobra znajomość zagadnień polityki społecznej, i pomocy społecznej, w szczególności polityki rodzinnej i instytucji wsparcia rodziny oraz instytucji pieczy zastępczej, ekonomii społecznej i zagadnień współpracy międzyinstytucjonalnej, ubóstwa i wykluczenia społecznego potwierdzone co najmniej 5 publikacjami o charakterze naukowym, - uczestnictwo w projektach badawczych i/lub wdrożeniowych dotyczących wyżej wskazanych zagadnień, znajomość ilościowych i jakościowych metod badawczych stosowanych w naukach społecznych, - doświadczenie we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego, ośrodkiem pomocy społecznej, powiatowym centrum pomocy rodzinie, organizacjami pozarządowymi, biegła znajomość j. angielskiego, komunikatywna znajomośc j. polskiego. Miejsce pracy: Bellottiego 3B Godziny pracy: 9-13. Zgłoszenia: kontakt osobisty, kontakt e-mail: Aplikuj , kontakt telefoniczny: 22 536 75 23.

Pracodawca

Nazwa: Instytut Pracy i Spraw Socjalnych

Adres: Bellotiego 3b, 01-022 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą