Inżynier sprzedaży

Olsztyn
Umowa o pracę6 000-14 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana20.05.2024
Oferta wygasa17.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja, sprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Serdecznie witamy zainteresowane osoby naszą ofertą pracy, zapraszamy do kontaktu! Ekstremalnie dobra praca czeka na Ciebie! Poszukujemy pracowników do Działu Sprzedaży. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży w branży produkcyjnej (preferowana: metalowa), jesteś osobą komunikatywną, z wysoką kulturą osobistą, i umiesz pracować w zespole to jesteś osobą którą chcemy zatrudnić. Wykorzystaj naszą rekrutację, nie zwlekaj, umów się na spotkanie, zobacz co mamy do zaoferowania dla Ciebie!

Obowiązki

  • obsługa zapytań ofertowych - od pojawienia się zapytania, do finalizacji. Przy wsparciu doradców technicznych i osoby na stanowisku wsparcia sprzedaży. Twoja rola będzie się koncertować na rozmowach z klientem, prezentowaniu ofert, followupach i czuwaniu nad tym, żeby odpowiedni ekspert techniczny przygotował wycenę we właściwym terminie,
  • praca na portfelu klientów z którymi pracujemy / pracowaliśmy. W gronie tych kilkuset firm są takie, którym możemy pomóc bardziej niż do tej pory. Twoim zadaniem będzie je do tego przekonać - czyli ich potrzeby przekładać na zapytania ofertowe,
  • w pewnym zakresie pozyskiwanie zupełnie nowych klientów. Od prawie 30 lat pomagamy firmom produkcyjnym. W niektórych segmentach tej branży mamy bardzo dużo doświadczeń. Jednym z Twoich zadań będzie wychodzenie do firm z tych segmentów.
  • praca na CRM

Wymagania

  • doświadczenie w procesach sprzedaży w firmach produkcyjnych, w których trzeba było się wspierać pracą innych osób - oferentów, ekspertów technicznych.
  • podstawowa wiedza techniczna - umiejętność sprawdzenia czy dokumentacja projektu jest kompletna.
  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie C1(część naszych Klientów jest spoza Polski).

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się spółce PROMET-STAL, wchodzącej w skład dużej grupy kapitałowej, w której spółką wiodącą jest Grupa Partner Sp. z o.o.
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny oraz pakiet socjalny,
  • dostęp do wiedzy, szkoleń i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • zdobycie doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów,
  • przyjazną atmosferę pracy, i zgrany zespół pracowników.

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Wyprawka szkolna
Preferencyjne pożyczki
Komputer do użytku prywatnego
Parking dla pracowników
Dofinansowanie bletów do kina, teatru
Dodatkowe świadczenia socjalne
Bony towarowe
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie nauki języków obcych
Możliwość uzyskania uprawnień
  • Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie danych zawartych w cv przez podmiot świadczący usługę rekrutacyjną na rzecz PROMET-STAL Sp. z o.o., którym jest Casbeg Consulting sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 5, 53-332 Wrocław.
  • rozmowa rekrutacyjna: stacjonarna w siedzibie firmy, oraz on line z firmą współpracującą z nami, rekrutującą - Casbeg Consulting sp. z o.o.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1