Specjalista ds. rozliczeń logistyki

Białystok
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. rozliczeń logistyki

Obowiązki

Będziesz odpowiedzialny za:

  1. identyfikację i weryfikację wpłat dokonywanych na konta bankowe
  2. rozliczanie wpłat kontrahentów i osób zadłużonych
  3. sporządzanie raportów i analiz związanych z wykonywaną pracą
  4. wystawianie dokumentów obciążeniowych związanych z rozliczeniami w ramach grupy kapitałowej
  5. analiza budżetu i raportowanie wyników

Wymagania

Oczekujemy:

  1. wykształcenia na poziomie minimum licencjatu lub ostatni rok studiów - preferowane związane z obszarem ekonomii, finansów, rachunkowości
  2. łatwości przyswajania wiedzy
  3. zdolności analitycznych
  4. dobrej znajomości pakietu MS Office
  5. dokładności i skrupulatności w działaniu

Oferujemy

Proponujemy:

  1. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2. pracę w przyjaznej atmosferze
  3. profesjonalne i nowoczesne środowisko pracy
  4. pakiet pozafinansowych świadczeń
  5. atrakcyjne wynagrodzenie