STARSZY KSIĘGOWY, SEKCJA RACHUBY I PŁAC.

Balice
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Medweckiego 10, 30-901 Balice, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Naliczanie wynagrodzeń oraz dodatkowych należności dla pracowników cywilnych, prowadzenie rozliczeń w zakresie ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych i podatków od osób fizycznych w obrębie swojego stanowiska, obsługa systemów informatycznych wykorzystywanych na stanowisku, zagadnienia z rozliczania i naliczania Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. 8. Baza Lotnictwa Transportowego zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Kandydat w swoim CV zobowiązany jest podać swoje dane osobowe zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy. Pozostałe informacje kandydat może przekazać po wyrażeniu przez niego zgody na ich przetwarzanie w procesie rekrutacji. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w 8. BLTr znajduje się na stronie internetowej 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w zakładce BIP/INFORMACJE OGÓLNE/RODO.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 6 700 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Księgowy (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: pokrewny do poszukiwanego

Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, Obsługa komputera (mile widziana znajomość obsługi programu SAP), radzenie sobie z wykonywaniem zadań pod presją czasu, komunikatywność, samodzielność, Podstawy naliczania wynagrodzenia, znajomość przepisów z zakresu ZUS (zwolnienia lekarskie, opieki, urlopy macierzyńskie, urlopy wychowawcze, zagadnienia z kodeksu pracy)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Pracodawca

Nazwa: JEDNOSTKA WOJSKOWA 1155 (8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W KRAKOWIE-BALICACH)

Adres: 30-901 Balice, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .