Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szczecińska 22, 75-135 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Zadania zawodowe polegające na spawaniu i cięciu metali oraz ich stopów różnymi metodami, oraz na lutowaniu ich palnikiem gazowym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku musi potrafić spawać elementy dodając spoiwo lub bez jego dodawania, w zależności od rodzaju wykorzystywanej technologii procesu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 168

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: za m-c

Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 29.04.2024

Data zakończenia: 28.04.2026

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG, Uprawnienia do spawania metodą MIG

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: posiadanie wiedzy na temat różnych technik spawalniczych oraz materiałów, z którymi pracuje, znajomość rysunku technicznego

Pracodawca

Nazwa: MC UNIVERSAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Szczecińska 22, 75-135 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: dodatkowe infomacje; umowa zlecenie 2 lata, przyczyny pracy w miejscu innym niż siedziba: oddelegowanie w inne miejsce pracy, zakwaterowanie zapewnia pracodawca