PRACOWNIK SOCJALNY

Oława
Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 3 Maja 18g/U, 55-200 Oława, powiat: oławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Świadczenie pracy socjalnej: przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych oraz ich aktualizacji, a także stosowanie innych narzędzi pracy socjalnej m.in. kontraktów socjalnych, projektów socjalnych u osób ubiegających się o przyznanie pomocy, w terminach określonych obowiązującymi przepisami prawa: inicjowanie lub współuczestniczenie w działaniach profilaktycznych nakierowanych na zapobieganie lub łagodzenie problemów społecznych: dokonywanie analizy, diagnozy i oceny zjawisk indywidualnych i społecznych, a także formułowanie opinii w zakresie zapotrzebowania na świadczenia z pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń Godz.pracy: pon, wt,czw (7:30-15:30), śr.( 7:30-17:00), pt. (7:30-14:00) Wynagrodzenie: 4.500,00 zł brutto +dodatki

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 17.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna, pedagogika specjalna, politologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: spełnienie jednego z poniższych warunków: wymagany dyplom kolegium pracowników służb społecznych, ukończenie studiów wyższych na kierunku praca socjalna, do 31 grudnia 2013 r. ukończenie studiów wyższych o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego, praca socjalna na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie; dopełnienie wymagań okreslonych w art. 156 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej Doświadczenie zawodowe: mile widziane doswiadczenie w zawodzie pracownika socjalnego Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku pracownik socjalny, nieposzlakowana opinia, znajomośc przepisów prawnych z zakresu pomocy społecznej oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz umiejętnoiść ich zastosowania i interpretowania

Pracodawca

Nazwa: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie

Adres: 3 Maja 18g/U, 55-200 Oława, powiat: oławski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny, świadectwo pracy, podpisane odręcznie oświadczenie kandydata, o tym, że: -posiada obywatelstwo polskie, -nie był skazany wyrokiem sądu, -posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z pełni praw publicznych