PRACOWNIK SOCJALNY

Jelenia Góra
Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Leśna 3, 58-560 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: 1). świadczenie pracy socjalnej oraz przeprowadzanie wywiadów aktualizacyjnych oraz rodzinnych wywiadów środowiskowych poza siedzibą DPS „Pogodna Jesień”, 2). prowadzenie teczek osobowych mieszkańców oraz ich bieżące uzupełnianie, 3). przestrzeganie terminów załatwiania wszelkich spraw związanych z prawidłowym funkcjonowaniem mieszkańców na terenie jednostki, 4). podejmowanie działań mających na celu prawidłowe kształtowanie stosunków między mieszkańcami DPS „Pogodna Jesień”, 5). współdziałanie z sądami, policją oraz instytucjami opiekuńczymi w sprawach mieszkańców.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: sumienność, punktualność, zaangażowanie w pracę, miła aparycja, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, pogodne usposobienie., dobra organizacja pracy, praca z ludźmi

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Wykształcenie zgodne z art.116 ust.1 i ust.1a lub art. 156 ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (Dz.U.2023.901); Dz.U.2021.1962; Dz.u.2008.27.158.

Pracodawca

Nazwa: Dom Pomocy Społecznej Pogodna Jesień

Adres: Leśna 3, 58-560 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.