Oferta opublikowana16.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Tysiąclecia 10, 33-190 Ciężkowice, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: -prowadzenie pełnej księgowości Spółdzielni zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego -sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat , rachunek przepływów pieniężnych , zestawienie zmian w kapitale własnym) -przygotowanie sprawozdania rocznego , sporządzanie sprawozdawczości GUS, analizy miesięczne -przygotowanie i przekazywanie deklaracji podatkowych, w tym w zakresie podatków dochodowych , CIT, podatku od nieruchomości -przygotowanie dokumentów do audytów i kontroli skarbowych, -kontrola merytoryczna dokumentów i zapewnienie kompletności i poprawności księgowań planowanie i nadzorowanie płatności(przelewy) wobec instytucji finansowych, dostawców i firm usługowych, -nadzór nad księgowaniem faktur krajowych, wyciągów bankowych, dokumentów magazynowych, list płac i delegacji -kontrola rozrachunków -prowadzenie ewidencji środków trwałych -księgowanie dokumentów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Specjalista do spraw rachunkowości, Główny księgowy, Technik ekonomista*

Wykształcenie: średnie zawodowe, wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Certyfikat księgowego

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe (ekonomia, rachunkowość, finanse) oraz min. 2 lata stażu pracy na stanowisku główny księgowy, a ponadto: -ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, finansów, rozliczeń podatkowych -znajomości przepisów podatkowych dotyczących CIT, VAT, oraz ustawy o rachunkowości, -samodzielność w podejmowanych działaniach, odpowiedzialność -umiejętność organizacji pracy , dokładność oraz sumienność -znajomość programów MS OFFICE, w szczególności Excel. Zakres obowiązków: -prowadzenie pełnej księgowości Spółdzielni zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego -sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat , rachunek przepływów pieniężnych , zestawienie zmian w kapitale własnym) -przygotowanie sprawozdania rocznego , sporządzanie sprawozdawczości GUS, analizy miesięczne -przygotowanie i przekazywanie deklaracji podatkowych, w tym w zakresie podatków dochodowych , CIT, podatku od nieruchomości -przygotowanie dokumentów do audytów i kontroli skarbowych, -kontrola merytoryczna dokumentów i zapewnienie kompletności i poprawności księgowań planowanie i nadzorowanie płatności(przelewy) wobec instytucji finansowych, dostawców i firm usługowych, -nadzór nad księgowaniem faktur krajowych, wyciągów bankowych, dokumentów magazynowych, list płac i delegacji -kontrola rozrachunków -prowadzenie ewidencji środków trwałych -księgowanie dokumentów. Praca w Ciężkowicach w godz.: 07:00-15:00 lub 8:00-16:00 (do uzgodnienia). Wynagrodzenie: 5000 zł brutto i do uzgodnienia (w zależności od doświadczenia). Kontakt: Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ciężkowicach, ul. Tysiąclecia 10, 33-190 Ciężkowice, wcześniejszy kontakt tel. Pan Janusz Pasławski - Prezes GS, tel.: 787608086. CV wysłać mailem: Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: Gminna Spółdzielnia "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" w Ciężkowicach

Adres: Tysiąclecia 10, 33-190 Ciężkowice, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie PUP CV