Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Nowa 38, 22-500 Hrubieszów, powiat: hrubieszowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: 1. wykonywanie połaczen elementów i urzadzeń automatyki przemysłowej i ich podłaczeń do instalacji zasilającej, 2. wykonywanie pomiarów parametrów kabli i przewodów instalacji, 3. dokonywanie oceny stanu technicznego urzadzeń i instalacji automatyki przemysłowej za pomocą sygnalizatorów; konfigurowanie urzadzeń automatyki przemysłowej na podstawie dokumentacji technicznej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Data zakończenia: 31.10.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Automatyk* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Uprawnienia: Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających i zużywających energię elektryczną - grupa 1, praca w zespole, wiedza teoretyczna i praktyczna z podstawowych pojęć i zagadnień automatyki, znajomość układów automatyki przemysłowej

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH sp. z o.o.

Adres: Grabowiecka 18B, 22-500 Hrubieszów, powiat: hrubieszowski, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV ( + skierowanie do pracodawcy dla osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy)